Результаты опроса: Ваше мнение о Новостройке?

Голосовавшие
51. Вы ещё не участвовали в этом опросе
 • Отлично

  4 7.84%
 • Хорошо

  2 3.92%
 • Нормально

  8 15.69%
 • Плохо

  24 47.06%
 • Отвратительно

  13 25.49%

Тема: Жилой комплекс "Британский квартал"

Показано с 41 по 50 из 69
 1. #41
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Новости Жилого Комплекса

  12.07.2017
  Відтепер придбати квартиру в «Новій Англії» можна у кредит строком до 20-ти років.

  Група компаній «Роял Хауз» отримала акредитацію від державного Укргазбанку, що стало додатковим підтвердження надійності забудовника. Тепер усі бажаючі можуть стати власниками нового, сучасного житла, скориставшись кредитною програмою від банка-партнера. Перший внесок за кредитом складатиме від 30%, а термін дії – до 20 років. Крім того, можливе дострокове погашення кредиту без додаткових комісій та виплат.

  «Отримання акредитації від одного з найбільших банків України свідчить про те, що проект міста в місті «Нова Англія» – надійний. З «Новою Англією» майбутні резиденти отримують не тільки власне помешкання, а й економне та енергоефективне житло, адже стінові модулі з яких будуються будинки, зберігають тепло у квартирах, завдяки чому економія на опаленні складатиме до 55%. Підтвердженням цьому є наш готовий житловий комплекс «Британський квартал», енергоефективність якого підтверджена Науково-освітнім центром проектування та дослідження будівель з близьким до нульового енергоспоживанням КНУБА (БНЕС Центр КНУБА)», – розповідає Руслана Грабко, директор з продажів та маркетингу Групи компаній «Роял Хауз».

 2. #42
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Ход строительства Жилого Комплекса

  12.07.2017
  Станом на початок липня 2017 року в будинку «Ліверпуль» (1-ша черга) вже йде монтаж покрівлі та проводиться підготовка до влаштування пожежного захисту металоконструкцій. На даній стадії будівництва будівельники зосереджені на виконанні внутрішніх робіт. У будинках «Кембридж» та «Оксфорд» (1-ша черга) йдуть роботи з влаштування монолітного поясу для зведення мансардного поверху.

  Будується й 2-га черга «Нової Англії». На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі ТМ Royal House 5-ти поверхів будинку «Брістоль» й завершується виробництво 6-го поверху. Безпосередньо на будівельному майданчику готовий фундамент будинку та на 2/3 виконано влаштування бетонних підлог по ростверкам.

 3. #43
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Новости Жилого Комплекса

  19.07.2017
  Група компаній Royal House і Банк «Глобус» пропонують скористатися вигідними умовами на придбання квартир в «Новій Англії» у кредит. Згідно з умовами строк кредиту на омріяне житло в «Новій Англії» складає до 20-ти років з можливістю дострокового погашення без додаткових виплат і комісій.

  Основні переваги програми кредитування від Royal House і Банку «Глобус»:


  • фіксація вартості квадратного метра квартири у гривні на весь строк кредитування;
  • фіксована відсоткова ставка;
  • сума першого внеску – від 30%;
  • строк кредиту до 20 років.


  Завдяки вигідним кредитним умовам вже кілька сімей стали резидентами «Нової Англії». Для більшої зручності майбутніх мешканців, забудовник пропонує дизайнерський ремонт, який виконують професійні дизайнери та кваліфіковані будівельники. Крім того, Royal House надає унікальну послугу на ринку нерухомості – ремонт у кредит. Для цього досить звернутися до відділу продажів «Нової Англії», отримати підтвердження від банку та у період здачі будинку в експлуатацію отримати ключі від своєї квартири вже з виконаними ремонтними роботами, й одразу ж заселятися.

  Нагадаємо, що придбати квартиру в «Новій Англії» можна також у розстрочку від забудовника строком на 1 рік і першим внеском від 0%.

 4. #44
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Ход строительства Жилого Комплекса

  20.07.2017
  У будинку «Ліверпуль», що в першій черзі будівництва, продовжуються роботи з облаштування покрівлі та пожежозахисту металоконструкцій покрівлі, уже ведуться роботи зі встановлення фальш фронтонів останнього, мансардного, поверху, а також проводиться монтаж декоративних елементів по торцях і фасадній частині. У будинку йде влаштування водопостачання і каналізації 11-го поверху та монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху. Встановлюється внутрішнє електропостачання 6-го і 7-го поверху, а також електропостачання для освітлення фасадної частини будівлі. Проводяться роботи з облаштування цементно-піщаної стяжки 6-го поверху.

  У будинку «Кембридж» йдуть підготовчі роботи для прокладки зовнішніх інженерних мереж, а також електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі. Продовжуються роботи з влаштування вентиляційних блоків останніх поверхів, йде установка стін і перегородок із 2-го по 8-й поверх. Проводиться монтаж фальш фронтонів 13-го поверху. Також будівельники працюють над утепленням і гідроізоляцією швів і стиків фасадної частини будинку.

  В «Оксфорді» влаштовується монолітний пояс на 13-му поверсі та проводяться підготовчі роботи для зведення стін 14-го мансардного поверху. Йде монтаж міжкімнатних та міжквартирних стін і перегородок 8-го і 9-го поверху, продовжується утеплення балконів і проводиться гідроізоляція та утеплення швів і стиків. Ззовні будинку йде монтаж декорів, уже зараз можна побачити, як змінюється вхідна група, поступово розкриваючи усю красу будівлі. Ведуться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж по фасадній частині будівлі для прокладки електропостачання під зовнішнє освітлення.

  У другій черзі будівництва продовжуються роботи з влаштування бетонних підлог по ростверках будинку «Брістоль».

 5. #45
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Ход строительства Жилого Комплекса

  03.08.2017
  У «Ліверпулі» вже виконані роботи з установки металоконструкції покрівлі та завершено влаштування пожежозахисту металоконструкцій. Ведуться роботи з влаштування водопостачання і каналізації з 3-го до 7-го поверх 2-го під’їзду. Йде монтаж вентиляційних блоків мансардного поверху будинку і внутрішнього електропостачання з 9-го до 11-го поверху. Також проводиться влаштування цементно-піщаної стяжки підлог 9-го і 10-го поверху в 1-му під’їзді. Ведуться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частини будівлі й продовжуються роботи з влаштування декоративних елементів на фальш фронтонах балконів.

  У «Кембриджі» йде влаштування фальш фронтонів 13-го поверху, монтаж збірного перекриття над поверхом та опалубки під монолітне перекриття над 14-м поверхом. Вже розпочато влаштування вентиляційних блоків 15-го поверху, а також стін та перегородок з 2-го до 8-го поверху. У будинку продовжуються роботи з утеплення та гідроізоляції швів і стиків з тильної частини будинку та йде монтаж декорів. Більше того, проводяться підготовчі роботи для прокладання зовнішніх інженерних мереж фасаду будівлі та електропостачання під освітлення.

  В «Оксфорді» завершені роботи з влаштування гідроізоляції та утеплення фасадних швів і стиків. Наразі проводиться монтаж стін та фальш фронтонів мансардного поверху. Вже йдуть роботи з укладки зовнішніх мереж, а саме каналізації, окрім того, будівельники проводять електропостачання під освітлення фасадної частини будівлі. Не вщухають роботи і з монтажу декорів на фальш фронтонах балконів.

  У будинку «Брістоль», що у другій черзі будівництва завершується влаштування бетонних підлог по ростверкам. На заводі Royal House вже виготовлені стінові модулі для 7-го поверху. В будинку «Бірмінгем», що також у другій черзі будівництва «Нової Англії», завершено роботи з випробовування паль та на 40% виконані роботи з влаштування котловану.

 6. #46
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Ход строительства Жилого Комплекса

  17.08.2017

  У будинку «Ліверпуль» проводиться монтаж профнастилу покрівлі. Будівельники вже приступили до влаштування вентблоків у 2-му під’їзді та прокладання внутрішнього електропостачання у під’їзді з 2-го до 6-го поверху. Крім того, проводиться заливка підлог цементно-піщаною стяжкою з 2-го до 4-го поверху (2-й під’їзд). Продовжуються роботи з прокладання електричних мереж під освітлення фасадної частини та йде підготовка для проведення зовнішніх інженерних мереж фасаду будівлі.


  У будинку «Кембридж» продовжується утеплення та гідроізоляція швів стиків по тильній частині будинку. Йде влаштування стін і перегородок з 4-го до 9-го поверху. Вже забетоновані колони мансардного поверху, наразі проводяться роботи з влаштування монолітного перекриття над 14-м поверхом та установлюються стіни останнього поверху. Як і по першому будинку йдуть роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини будинку.

  В «Оксфорді» будівельники поступово переходять від одної частини будинку до іншої для влаштування стін мансардного поверху. Вже зводиться монолітний пояс під покрівлю та триває влаштування фальш фронтонів мансардного поверху. По усім будинкам першої черги ведуться роботи з прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

  Для будинків першої черги «Нової Англії» вже закуплені та доставлені на будівельний майданчик газові котельні. Починаючи з наступного тижня на будмайданчику працюватимуть ліфтери, які розпочнуть монтаж ліфтових направляючих.

  У другій черзі будівництва завершуються роботи з заливки останньої треті бетонних підлог по ростверкам будинку «Брістоль». Наразі на заводі Royal House, який знаходиться у Київські області виготовляються стінові модулі для 8-ми поверхів будинку.

 7. #47
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Ход строительства Жилого Комплекса

  31.08.2017
  В будинку «Ліверпуль» продовжується монтаж профнастилу покрівлі, а також влаштування водопостачання й каналізації та внутрішнього електропостачання у другому під’їзді з 3-го до 7-го поверху. У цьому ж під’їзді йде установка вентблоків. Будівельники проводять роботи з влаштування зовнішніх мереж каналізації та вже приступили до монтажу дощової каналізації. Ведуться підготовчі роботи для монтажу вентиляторів підпору повітря, які застосовуються в загальнообмінній вентиляційній системі, а також призначені для використання в системах протипожежного захисту. Тривають фасадні роботи – йде фарбування декору та влаштування фасадного освітлення.

  У будинку «Кембрідж» завершено монтаж збірного перекриття над 15-м поверхом та йде підготовка до влаштування стін котельні, яка вже доставлена на будівельний майданчик. Наразі зводяться стіни 15-го поверху та встановлюються вентиляційні блоки над покрівлею. Розпочато роботи з влаштування зовнішніх мереж каналізації та дощової каналізації. Продовжуються роботи з установки фальш фронтонів, на даний момент будівельники працюють на 13-му поверсі. Йде монтаж декорів по фасаду будівлі та проводиться електропостачання під освітлення фасадної частини.

  У будинку «Оксфорд» йде влаштування стін мансардного поверху, а в іншій частині будівлі вже приступили до монтажу монолітного поясу під покрівлю. На даній стадії будівництва проводиться мурування вентиляційних каналів і влаштування фальш фронтонів мансардного поверху. Будівельники працюють над влаштуванням зовнішніх мереж каналізації та проводять монтаж дощової каналізації. Також проводжується прокладання електропостачання під освітлення фасадної частини.

  Продовжуються роботи з будівництва розподільчої трансформаторної підстанції, наразі йдуть роботи з гідроізоляції покрівлі.

  У другій черзі будівництва по будинку «Брістоль» проводиться влаштування монолітних стін. Вже підготовлені склади під стінові модулі, перші поставки яких із заводу Royal House заплановано на п’ятницю, 1 вересня. Станом на 30 серпня на заводі вже виготовлено стінових модулів для 8-ми поверхів будинку «Брістоль». А в будинку «Бірмінгем» заплановані роботи з влаштування ростверків.

 8. #48
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Ход строительства Жилого Комплекса

  14.09.2017
  У будинку «Ліверпуль» уже ведуться роботи з утеплення покрівлі. З 8-го до 14-го поверху 2-го під’їзду йде монтаж системи водопостачання й каналізації, а також внутрішнього електропостачання. Тривають роботи з влаштування цементно-піщаної стяжки підлог із 5-го до 8-го поверху, що у 2-му під’їзді та проводяться підготовчі роботи з прокладання зовнішніх інженерних мереж фасадної частині будівлі. Продовжуються роботи над фасадом будинку, наразі йде монтаж декоративних елементів на фальш фронтонах, балконах і мансардному поверсі. Крім того, будівельники приступили до установки світильників, які незабаром освітлюватимуть фасад будівлі.

  У будинку «Кембрідж» проводяться роботи над приміщенням дахової газової котельної, яка постачатиме газ на три будинка 1-ї черги. Продовжується влаштування стін і перегородок, зараз будівельники працюють з 10-го до 14-го поверху. Уже йде прокладання зовнішніх мереж електропостачання до розподільчої трансформаторної підстанції. Ведуться роботи з влаштування внутрішнього електропостачання, наразі працюють з 1-го до 4-го поверху. Продовжується монтаж декорів фасаду будинку та зовнішнього освітлення.

  В «Оксфорді» вже частково працюють над монтажем металоконструкцій покрівлі. Також продовжується влаштування стін мансардного поверху та монолітного поясу під покрівлю. Йде влаштування зовнішніх та внутрішніх каналізаційних мереж. Так само, як і в попередніх будинках цієї ж черги, тривають роботи з декорування фасаду будівлі: проводиться влаштування фальш фронтонів 13-го поверху з тильної сторони будинку та йде прокладання електропостачання під освітлення фасаду.

 9. #49
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Новости Жилого Комплекса

  13.10.2017
  13 жовтня 2017 року відбулася V Всеукраїнська будівельна премія IBuild, засновником якої є Конфедерація будівельників України. Премія є дуже важливою подією року в сфері нерухомості та проходить за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України й Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

  Жилой Комплекс «Нова Англія» отримав перемогу в категорії «Енергоефективне житло року», адже будинки у комплексі зводяться із запатентованих стінових модулів ТМ Royal House з енергоефективною системою утеплення.

  Варто зазначити, що перемога у премії IBuild для команди забудовника Royal House стала важливою подією, адже все більшу актуальність наразі в Україні й у Києві набувають питання енергоефективності житла. І забудовник Royal House– став один із перших в країні, хто будує дійсно енергоефективні житлові будинки.

  Постійно удосконалюючи свою технологію, отримавши Міжнародний сертифікат відповідності стандарту ISO 9001, зараз на завершальній стадії процедура сертифікації стінових модулів ТМ Royal House згідно з міжнародними стандартами для поставки модулів в країни східної та західної Європи.

 10. #50
  Аватар для Nelli Super Moderator Недвижимость в крови Репутация: 1783 [+/-]
  Регистрация
  24.09.2016
  Сообщений
  12,560
  Вес репутации
  149

  Новости Жилого Комплекса

  23.10.2017
  21 жовтня у День яблука в Києві було встановлено рекорд України з найдовшої яблучної шкірки – довжина якої сягнула 10 метрів 82 сантиметри.

  Головний подарунок власнику рекорду – півквартири у ЖК «Нова Англія».

  І рекордсменкою стала Марія Банк, яка тепер є власницею половини квартири у «Новій Англії». Довжина шкірки з яблука, яку вона представила суддям становить 10 метрів і 82 сантиметри: «Ми із сестрою цілу ніч вирізали шкірки з яблук, перевели 5 кілограмів яблук», - шуткує Марія, «до речі яблуко яке перемогло – з батьківського саду, що у Чернівецькій області. Ми дуже вірили у перемогу, але коли назвали моє ім’я – це стало для мене великою несподіванкою. Я дуже вдячна «Новій Англії» за таку можливість та неймовірно цінний подарунок», – ділиться Марія.

  Почесне друге місце посіла сестра Марії, Олена Мартинюк, довжина її яблучної шкірки становить 10 метрів 78 сантиметрів. Та й Олена не залишилася без подарунка – вона проведе цілий релакс-день у Wellness центрі від Equides club. Третє місце посів Бутим Артем, з результатом 10 метрів 34 сантиметри, який у подарунок отримав сертифікат на проходження майстер-класу з гольфу в сімейному кінно-спортивному клубі Equides club. Варто зазначити, що найкоротша шкірка виявилась довжиною в 1 метр, що є досить достойним результатом.

Страница 5 из 7 ПерваяПервая ... 3 4 5 6 7 ПоследняяПоследняя

Социальные закладки

Социальные закладки

Ваши права

 • Вы не можете создавать новые темы
 • Вы не можете отвечать в темах
 • Вы не можете прикреплять вложения
 • Вы не можете редактировать свои сообщения
 •