лично меня интересовало - можно ли там жить в таких себе апартаментах отельного типа ( общежитии отельного типа ), долго ждал ответ от юристов "би зе ван", но получил, думаю это будет интересно всем кто уже купил или хочет:
Чи можна прописатися у апартаментах?
Стаття 379 ЦК України визначає, що житлом фізичної особи є житловий будинок, квартира, інше жиле приміщення, призначені та придатні для постійного або тимчасового проживання в них.
Відповідно до ч. 1 ст. 29 Цивільного кодексу України, місцем проживання фізичної особи є житло, в якому вона проживає постійно або тимчасово.
Згідно з ст. 6 Житлового кодексу Української СРС (чинного), жилі будинки і жилі приміщення призначаються для постійного або тимчасового проживання громадян, а також для використання у встановленому порядку як службових жилих приміщень і гуртожитків.
Поняття апартаменти закріплено в додатку Б (обов’язковий) ДБН В.22-24:2009 Будинки і споруди «Проектування висотних житлових і громадських будинків», відповідно до якого – апартаменти це квартири для тимчасового проживання людей з високим рівнем сервісу.
Отже, відповідно до ст. 29 та ст. 379 ЦК України, ст. 6 ЖК Української СРС, апартаменти є житлом фізичної особи - квартирою.
Чи буде це житловий тариф чи комерційний?
Враховуючи той факт, що об’єкт нерухомого майна віднесений до житлового приміщення, тариф для населення (для житла) буде розповсюджуватися на власників апартаментів.
Що буде у витягу з реєстру (Квартира, апартаменти чи офіс)?
У витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно буде зазначена наступна інформація: «Апартаменти», об’єкт житлової нерухомості: «Так».